Prefix, Sony PlayStation 3 supersslim (500 GB) používá


Nový produkt

3 322.10 KčŠtítky: sonyplaystation 3, ps3, panel sony playstation 5, stanice sony playstation 4, sony ps5 případě, přístroje sony ps3, Play station 4, ps3 kůže, hra nintendo spínač, ps5 nálepka.

Hra Konzole Sony PlayStation 3 supersslim -No Redukovaný model populární Konzolí. Super Slim začaly uvolňovat Pouze v roce 2012, nahrazovat je s PS3 Slim, Což bylo světlo Původní konzolové verzi 3. Nadčasová Klasika

Uvolnění Upravené modely stejné Konzole jsou spojeny s probíhající Rozvoj technologií. Vlastnosti, Což na začátku PlayStation 3 vydání Jen vydal objem součásti, Nyní jsou schopni poskytnout docela Miniaturní detaily. Hodně prostoru v Klasický PlayStation 3 fat obsazené systém Chlazení-nové technologické Řešení snížení tepelné produkce Energie, která má omezenou velikost Chladiče a ventilátory. V Malé stylové tělo hráče Má všechny stejné PS3, unikátní Zařízení, která se stala odkaz na průmyslu Herní konzole.

Koupit PS3 jemný 500GB-znamená, že přístup k Obrovské množství her, připojit Velká komunita nadšených Hráči, uspořádat vzrušující Dobrodružství v single a multiplayer Režimy! Doporučené konzole byla v Spotřeba, ale dokonale přeposlal jeho Vzhled a výkon. 500 GB Interní pevný disk je dost Instalace opravdu velký Počet moderních her! Kompletní S konzolí přichází GamePad, blok Napájení. Na použité modely herních konzolí Semi-roční záruka, je poskytována. Nákup těchto konzolí je dobrý Značné úspory-jsou výrazně Levnější než nové zařízení.

Původ RU(Původu)
Značka NIC

Napsat recenzi

Prefix, Sony PlayStation 3 supersslim (500 GB) používá

Prefix, Sony PlayStation 3 supersslim (500 GB) používá

Související produkty