Aoweziic nové dovezené původní OPA1612AIDR OPA1612A 1612A OPA1642AIDR OPA1642A O1642A OPA1652AIDR OPA1652A OPA1652 SOP-8


Nový produkt

302.60 KčŠtítky: Xbox360, OPA1652, fiio k3 pro, xDuoo, ad8620brz, apple mobilní telefon shell, muses01, muses8920, muses02, ak4497 portable.

Vážení CustomerStill mít moc dílů(Velký Inventář) 。není možné Nahrát všechny díly。Pokud jste nenašli váš dílů v našem obchodě nebo www.oku-je.cz。Prosím, kontaktujte nás pro šetření 。můžeme citovat a vytvo odkaz pro vás。

Seznam BOM Model Zápasy Serveru Kroky:

(1) Obraťte se na zákaznický servis a pošlete KUSOVNÍKU(seznamu výrobků)。

(2) Dotaz model (BOM zpráva musí upravit produkt a množství dotazovány)。

(3) Zvláštní cena a kvalita výrobku pokyny pro získání produktů 。

(4) Přidat nákupní košík platby, přímé platby。Také můžete kliknout ,pro rychle reagovat。

Teplé rgds 。

Prodávající Teplé Připomenutí: Vzhledem k úpravě přepravních nákladů, s cílem usnadnit kupující ušetřit náklady na dopravu. Upravíme distribučních kanálů našich výrobků.

Například, tam jsou tři kategorie:

(1) Pro příkazy $1 na $4.99, dáme kupující hospodářské logistiky a dodání výchozí kanál je Yanwen Hospodářské Letecká Pošta logistika. Dodací doba je 50 až 90 dnů. Pokud kupující potřebují úplné informace o sledování, mohou si vybrat standardní logistiky. Dodací lhůta je 28 až 50 dnech.

(2) Pro objednávky ve výši $5 na $10, nebudeme poskytnout kupujícímu standardní logistiky. Výchozí způsob dodání je Čína Post Registrované Letecké Pošty logistiky. Dodací lhůta je 28 až 50 dnech. Pokud kupující potřebovat další praktické informace o sledování, mohou si vybrat další standardní logistiky (28-50 dní na dodání) a rychlé logistiky (7-22 dní na doručení).

(3) Pro objednávky nad $11, jsme se poskytnout kupujícímu s standardní logistiky. Výchozí způsob dodání je www.oku-je.cz Standardní Přepravní logistiky. Dodací lhůta je 28 až 50 dnech. Tento www.oku-je.cz Standardní Přepravní logistiky je poskytována platforma s rychle rychlost dodání a vysoká bezpečnost. Pokud kupující potřebovat další praktické informace o sledování, mohou si vybrat další standardní logistiky (28-50 dní na dodání) a rychlé logistiky (7-22 dní na doručení).

(4) Brazilské Expresní Dodání Logistiky Kanálu. Výchozí způsob dodání je EMS logistiky. V důsledku změn v Brazilské celní politiky. Brazilský kupující potřebovat oficiální název firmy a formální celní číslo. Dodávka může být zaslán EMS logistiky. Pokud kupující nesplňuje tyto požadavky, to není v souladu s celní politiky. Kupující si může vybrat standardní logistiky. Standardní logistické odpovídá Brazilské individuální jméno kupujícího nákupu výrobků. Výchozí způsob dodání pro ostatní země je rychle logistiky. Zvláštní země potřebují cla čísla. Budeme kontaktovat kupující poskytnout cla čísla.

Aoweziic raw materials Co., Ltd.

=O nás cíl=

Jsme lídrem na trhu v on-line e-distributoři a KUSOVNÍKU řešení.

Pokud si koupíte větší množství, prosím kontaktujte nás, a já bude nabízet příznivé ceny.

Pokud nemůžete najít produkt, který potřebujete, prosím, kontaktujte nás, my vám nabídku, nabízíme one-stop služby pro zadávání veřejných zakázek.

Aoweziic raw materials Co., Ltd. především se zabývá rezistory, kondenzátory, tranzistory, paměťové čipy, komunikační čipy, vysoká frekvence RF a další high-end produkty. Naše krédo je zásobování surovinami a první službě upřímnosti. Společnost v Severní Huaqiang založena na 10 let, Internet má silný výrobce systému v zásobování a obchodní zástupce.

=Platba=

1. Před provedením platby, ujistěte se, že vaše platební účet je k dispozici.

2. Všechny platby by měly být zlikvidovány do 7 dnů od obdržení položky. Pokud opravdu nemůžete zaplatit, prosím, kontaktujte nás a my vám pomůže problém vyřešit.

3. Pokud máte nějaké speciální požadavky o detailech projektu, prosím, zanechte vzkaz v objednávce.

=Zásilka=

1. Můžeme loď produkt do světa.

2. www.oku-je.cz obav logistiky - normy,DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, China Post, Hongkong Post, jsou k dispozici.Přátelé v Brazílii. Vzhledem k vysoké celní odbavení podmínky DHL, FedEx, TNT a UPS v Brazílie celní, je obtížné jasné, celní. Prodávající si může vybrat EMS. EMS logistika je jednodušší projít celní v Brazílii.

3. Po obdržení platby, položka bude odeslána do 3 dnů.

4. Když provedete platbu, prosím, ujistěte se, že vaše doručovací adresu a kontaktní telefonní číslo, jsou správné.

5. Můžete sledovat stav produktu na webových stránkách po odeslání.

=Zpětná vazba=

1. Protože váš názor je velmi důležité pro náš vývoj, pokud jste spokojeni s našimi produktů a služeb, jsme upřímně zveme vás na dovolené nám dobrou zpětnou vazbu. Děkuji moc za váš čas.

2. Náš plánu zůstane stejné zpětnou vazbu po vaší pozitivní zpětnou vazbu.

3. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní zpětnou vazbu, nebo otevřít všechny spory na webu, a budeme se snažit v našich silách vyřešit problém.

Děkuji moc za vaši podporu a přejeme vám příjemný den!

Ztrátový Výkon mezinárodní standardní
Kompatibilní Značka/Model NIC
Číslo Modelu OPA1612AIDR OPA1642AIDR OPA1652AIDR
Kompatibilní Herní Konzole
Typ Disk IC
Napájecí Napětí mezinárodní standardní
Aplikace Počítač
Značka Aoweziic
stav Nové
Provozní Teplota mezinárodní standardní

Napsat recenzi

Aoweziic nové dovezené původní OPA1612AIDR OPA1612A 1612A OPA1642AIDR OPA1642A O1642A OPA1652AIDR OPA1652A OPA1652 SOP-8

Aoweziic nové dovezené původní OPA1612AIDR OPA1612A 1612A OPA1642AIDR OPA1642A O1642A OPA1652AIDR OPA1652A OPA1652 SOP-8

Související produkty