Biologicky rozložitelné Travní Rohož Seed Startér Mat 15 M × 0,3 M Travní Koberec Seed Startér Mat Garden Supplies


Nový produkt

125.00 Kč

208.27 Kč

-39%Štítky: zásobník osiva, fila jóga mat, biologicky rozložitelné travní rohož, biologicky rozložitelné trávy, velký jóga mat, seed destiny, rostlinný seedss zahrada, jóga mat, rajče, pilát.

Biologicky rozložitelné Travní Rohož Rostliny, Semena Starter Koberec Podložka pro Zahradničení, Zemědělec, Domácnost, Zahrada Dvoře Dodávky

Funkce:

1. Tento produkt je založen na biologicky rozložitelný importované šetrné k životnímu prostředí buničiny a dodal s vysokou koncentrací rostlinných živin řešení.

2. Některé hnojiva obvykle má štiplavý zápach a nadměrné hnojivo bude hořet sazenice. Kromě toho, pokud je hnojivo není pohřben v půdě, je snadno ztratil a odpařeny, nebo to bude odplaveny při dešti a zalévání.

Naše produkty, řešit bolestivé bod upevňovací hnojivo, hydratační a hnojení znovu a znovu, a zabránit semena z foukané pryč větrem nebo jíst ptáky a hmyz, než klíčení.

3. Metoda

Metoda 1: Sprej půdy s vodou, a pak posypeme semena po zemi se namočí. Zakryjte povrch s hnojivem papíru a vody pravidelně. (Doporučuje se do vody, každý jeden nebo dva dny.)

Metoda 2: Sprej půdy s vodou, dokud se dostane za mokra, a pak posypeme semena. Zakryjte povrch s hnojivem papíru a vody pravidelně. Když barva hnojivo papíru se stává lehčí, nahraďte ho novým papírem, dokud semena klíčit.

Metoda 3: Posypeme kus hnojivo papír na zemi, vodu, a posypeme semena; Po výsevu semena, kryt a vodu s další vrstvou hnojiva, papír, voda, jednou denně nebo každé dva dny, dokud klíčí.

Biologicky rozložitelný:

Travní semeno pad: Po vytlačení a zalévání, naše speciální travní válec se bude držet na zem. Pak, každé semeno je obklopeno hnojivo a pevně mezi dvě vrstvy biofabric, konkrétně na pelety, hnojiv a biologicky rozložitelné látky. Pelety hnojivo může klíčí a rychle rostou rovnoměrně. Biologicky rozložitelné látky zabraňuje semena z, že budou odplaveny, což je levnější, jednodušší a lehčí než tradiční trávník.

Naše výrobky jsou ultra-přenosný a snadno se šíří, omlazující křehké turf oblastech. Naše semeno valí se šíří a zahuštěný, stejně jako je možné vytvořit dlouho-trvající trávníku.

Sluneční světlo, stíny a sjezdovky: určeno pro plné slunce a husté stíny, listy mají jemnou texturu a střední až vysoké sucho odpor.

Specifikace:

Materiál: šetrné k životnímu prostředí buničiny

Velikost: 15*0.3 m/49.2*0.98 ft

Množství: 1ks

Poznámka:

1. Když je venku je velmi horké, vody víc, a když semeno růst kapacita je nedostatečná, můžete přidat nějaké hnojivo.

2. Tento výrobek se používá hlavně pro klíčení semen fázi, nebo malé a střední hrnkové rostliny, hnojení a hydratační na krátkou dobu, kdy nejste doma.

Poznámka:

Vzhledem k různým sledovat a světelný efekt, skutečnou barvu položky mohou být mírně odlišné od barvy ukázal na fotografii. Děkuji!!!

Prosím, nechte cca 1-3mm měření odchylka vzhledem k ruční měření.

1 X Travní Rohož

[relateproductdetail/]

Původ KN(Původu)
Travní semeno pad Po vytlačení
Číslo Modelu tráva
Množství 1ks
Příkon Folding
Metoda 2 Spray půdy s vodou, dokud je mokrý, a pak
Velikost 15x0.3m
Sluneční světlo stíny a sjezdovky Určen pro plné
Materiál šetrné k životnímu prostředí buničiny
Metoda 1 Spray půdy s vodou a pak posypeme semena po
Je Inteligentní Zařízení No

Napsat recenzi

Biologicky rozložitelné Travní Rohož Seed Startér Mat 15 M × 0,3 M Travní Koberec Seed Startér Mat Garden Supplies

Biologicky rozložitelné Travní Rohož Seed Startér Mat 15 M × 0,3 M Travní Koberec Seed Startér Mat Garden Supplies

Související produkty