30 Ks 30-35cm/14 až 16 palců Pheasant tail peří Bažantí peří Oblečení, šperky, řemesla oblak


Nový produkt

137.11 Kč

152.34 Kč

-9%Štítky: vyhovuje shaolin, w251 carpaint, apartmá muži nastavit, w251 postřikovače, t9 fotoaparát sim, vyhovuje buldok, t8ie sluchátka, stát sloupce, nýt police.

Společnost spravuje všechny druhy peří, pštrosí peří, paví peří, pheasent peří . Turecko peří, peří, peří řemesla, jako jsou všechny druhy peří, Pokud máte více potřebovat, vítejte konzultovat nebo nechat vzkaz, můžete také přizpůsobit styl a model, který chcete. 30ks 30-35cm/14 až 16 palců Pheasant tail peří Bažantí peří Oblečení, šperky, řemesla oblak

Popis zboží

Přijetí platby vám zajistíme doručení do 48 hodin, cíl může potřebovat 14 až 28 dny, protože jsme can\ \ 't kontrolu zboží odesláno na celní, pokud jste spokojeni s 28 dnů po obdržení našeho projektu, prosím, pošlete e-mail k nám, budeme mít profesionální tým, který vám pomůže vyřešit všechny problémy, nebudete mít žádné starosti a ztráty.

Mezinárodní pořadí:

Projekt bude v 1 až 2 pracovních dnů od China shipping, China post nebo mezinárodní expresní

Prostřednictvím hospodářské mezinárodní doprava, předpokládaný čas dodání:

15 až 25 pracovních dnů, Spojené Království, Spojené Státy a Kanada.

15 do 25 pracovních dnů, ve většině Evropských zemí.

Ve většině Asijských zemí pro 15 až 30 dnů.

15 až 25 pracovních dní do Austrálie, na Nový Zéland

Návrat popsat

Těšíme se na pozitivní zpětnou vazbu komunikace. Prosím, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdičkové hodnocení, chceme dělat, dát to na vás. Pokud pro některé důvod, proč jsme can\ \ 't splnit vaše očekávání, prosím, pošlete e-mail k nám nějaké neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. Budeme dělat vše, co pro vás tyto problémy řešit.

O nás

Jsme velmi rádi, že komunikovat pozitivní zpětnou vazbu. Prosím, dejte nám pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, budeme dělat totéž pro tebe. Prosím, don\'t nechat žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu dříve, než nás kontaktovat pro řešení tohoto problému. To vyhrál\'t pomoci vyřešit problém rychleji opustit negativní zpětnou vazbu, to je pouze kontaktovat naše profesionální zákaznické podpory vám může pomoci vyřešit tento problém.

Návrat politiky

Do 30 dnů od obdržení našeho projektu, pokud to je problém, o projektu, kontaktujte nás, můžeme vám poslat nový projekt nebo vrácení peněz pro vás!

Značka HONG YING
vzor Barvené
Materiál Bažantí Peří
Číslo Modelu 30-35cm/14-16inches

Napsat recenzi

30 Ks 30-35cm/14 až 16 palců Pheasant tail peří Bažantí peří Oblečení, šperky, řemesla oblak

30 Ks 30-35cm/14 až 16 palců Pheasant tail peří Bažantí peří Oblečení, šperky, řemesla oblak

Související produkty