Vlákno opticjumper kabel 3M FC-SC Patch Kabel 3.0 MM Simplex Mode Optické Vlákno Kabel UPC SC-SC Fiber Propojovací Kabel FC-FC


Nový produkt

210.98 Kč

263.78 Kč

-20%



Štítky: digitální bar psi metr, 4k led monitor, goldwing muž, ftth, síť vga, adaptér sc upc, monitor auto toyota rav4, 1x16, vlákno můstků, 2 jádra optického kabelu.

Popis

Fiber optic patch kabely se hodí pro zařízení, propojovací kabel, kříž, spojuje a pracovní oblasti připojení.Všechny patch kabely jsou 100% továrně testovány tak, aby zajistily výkon, aby TIA/EIA-568-B-3 normy.

Patch kabely jsou k dispozici v obou multimode (62.5/125 a 50/125) a jeden režim typ kabelu, v duplex a simplex verze.Plastové optické vlákno jsou také k dispozici. Podrobné Konektor SC,FC,LC,ST,MU,E2000,MTRJ MPO/MTP Leštění SM/UPC, MM/PC, SM/APC SM/KS MM/KS Vložný útlum(max) ≤0.30 dB ≤0.30 dB ≤0.30 dB ≤0.75 dB ≤0,5 dB útlum(min) ≥50 dB ≥35 dB ≥60 dB ≥40 db ≥20dB Pevnost v Tahu, Odolnost Opakovatelnost ≤0,1 dB Skladovací , Provozní Teplota [°C] -40~+85

Vlastnosti a Výhody:

Nízký vložný útlum.

Vysoký návrat ztráty.

Přesné endface kontrole mikroskopem.

Ekologicky stabilní, aby electricat rušení

Optické vlákno komunikační sítě, přenos dat, zkušební přístroje, LAN,Kabel CATV.

Typ Položky Kabely
Velikost 8*3*2
Číslo Modelu JYD
Attribute1 olt epon
Atribut vlákno opticjumper kabel
Značka tapirapeco
Izolační Materiál Gumové
Aplikace pro Ethernet
Attribute2 onu epon
Attribute3 ftth . otdr tkané optica
attribute4 spínač tkané. olt . fiber optic

Napsat recenzi

Vlákno opticjumper kabel 3M FC-SC Patch Kabel 3.0 MM Simplex Mode Optické Vlákno Kabel UPC SC-SC Fiber Propojovací Kabel FC-FC

Vlákno opticjumper kabel 3M FC-SC Patch Kabel 3.0 MM Simplex Mode Optické Vlákno Kabel UPC SC-SC Fiber Propojovací Kabel FC-FC

Související produkty