Hellsing Cosplay Prop Alucard Levé Ruky Zbraň Černá


Nový produkt

1 836.45 KčŠtítky: sayaka, cosplay zbraň, replika zbraně, alucard hellsing, psycho pass dominator zbraně, zbraň hračka, anime, zbraň, klouby zbraň bronz, zbraň prop, gatling gun hračka.

Včetně:Model pistole

Materiál:PU pryskyřice,Mahagon

Specifikace:celková délka je 40cm,výška čenichu je 4,5 cm,mahagon část rukojeti 10,5 cm X 4,3 cm

Hmotnost:1,5 KG

Naše pracovní doba

Držíme online na Východní PM20:30-AM11:30(další den)každý den.

Odpovíme vám váš email do 24 hodin.

Po-prodejní služby

Jsem f máte jakýkoliv dotaz na zboží, které jste zakoupili v našem obchodě, prosím, kontaktujte nás.

pokud velikost nebo styl kostým, který jste zakoupili v našem obchodě není ten, který jste si objednali, budeme to změnit a poslal ho v 1~3 pracovních dnů poté, co jsme obdrželi vrátit zboží, a my vám nabízíme do a z přepravní náklady.

Pokud zjistíte nějaké problémy s kvalitou po obdržení kostým, změníme to a to poslal v 1~3 pracovních dnů poté, co jsme obdrželi vrátit zboží, a my vám nabízíme do a z přepravní náklady.

Prosím, pečlivě zkontrolujte velikost kostým v měření grafy dáme před nákupem.

Pokud si vyberete špatnou velikost, a musí být nahrazeny, kupující muset zaplatit Přepravní a tarifní.Po obdržení oblečení, zařídil pro nové oblečení.

Pokud velikost kostým v našem obchodě není vhodné pro vaše tělo, uveďte, prosím, vaše správné velikosti a můžeme navrhnout speciálně pro vás. Pokud jste dali špatnou velikost, nebudeme vám vrácení peněz. Přizpůsobení procesu nelze objednávku zrušit. Děkuji za pochopení.

Barva kostým je v souladu s kostým fotografie, které zobrazují v našem internetovém obchodě. Vzhledem k trochu odlišné mezi fotografie, které vidíte na obrazovce počítače a fotografie ve fotoaparátu, takže možná, že existuje vrh chromatické aberace mezi materiální objekt a materiál objekt fotografie, které zobrazují v našem internetovém obchodě.Nebudeme vám vrácení peněz na otázku, trochu chromatické aberace. Děkuji za pochopení.

Máte-li jakékoli další otázky, prosím, kontaktujte nás!

Speciální Použití Kostýmy
Typ Položky Zbraně & Brnění
Původ KN(Původu)

Napsat recenzi

Hellsing Cosplay Prop Alucard Levé Ruky Zbraň Černá

Hellsing Cosplay Prop Alucard Levé Ruky Zbraň Černá

Související produkty