100 ks Typ 3 13.56 mhz IC klíčenek karty fudan Čip Karta pouze pro Čtení Přístup key-chain Karty pro Systém Kontroly Přístupu Klíč pouze


Nový produkt

290.08 KčŠtítky: 3m držák, čip, klíčenka, EM4100, f mount, keycard zámek, 16-bitový snes, čtení i zápis rfid, c3 400, badg, klíčenka rfid.

100 ks Modré pouze pro čtení 13,56 Mhz klíčenky

To je jen 13.56 Mhz IC Klíčenek Karty, Každá klíčenka má žádný Tisk Čísla karty na to. A Nemůže být rewrited!!!! Pokud chcete přepsat kartu, budete muset koupit jiný Čip Karty!!!!!!!!

Tyto jsou 100ks Typ 3 13.56 Mhz IC Proximity Klíčenky

mohou pracovat s produktem, který má 13.56 Mhz IC čtečka karet.

Čtení vzdálenost: 3-5cm;

Materiál: ABS

Reakce frekvence: 13.56 Mhz

Typ čip: Fudan Čip

Provozní Teplota : -40°C až 85°C

Vodotěsné

To nemá žádný tisk Čísla Karty na to

1, Vaše objednávka bude odesláno na 1-3 pracovní dny po úplném zaplacení je vymazána, když vyprodání zásob.

Oznámení bude zaslán po objednávce je odesláno, prosím, zkontrolujte svůj e-mail nebo www.oku-je.cz, aby záznamy pro datum odeslání.

2, Všechny pozemky budou odeslány do malých paketů, není zaručeno, že pozemek by měl dorazit do doby uvedené výše. Nicméně, 95% pozemků bude dodáno do referenčního času.Prosím, buďte trpěliví, pokud balík nepřijde, aby vás na čas,a prosím, kontaktujte nás. budeme je sledovat.

3, 7 Days Záruka vrácení Peněz: Pokud nejste spokojeni s položky zakoupené od nás. Prosím, informujte nás písemně(např. e-mail, eBay zprávy, faxem, dopisem) do 7 dnů od obdržení zboží. Budeme vás k návratu a vrácení položky. Vezměte prosím na vědomí, že plakáty / celní poplatky(pokud existuje) strávili v takovém pořadí jsou na náklady zákazníka.

4, Zdarma Výměna: Pokud obdržíte ne-tak-je popsáno (např. vadný, nesprávný, část chybí) položky, prosím, kontaktujte nás, když se dostanete na položku. Zajistíme náhradní jakmile případě je potvrzena.

5, Dodavatelé Záruka: nabízíme JEDEN ROK záruka na tento produkt. Pokud váš položka má jakékoli záruky problém, prosím, kontaktujte nás pro uspokojivé řešení.

6, Požadavky: Všechny kvalifikovaní vrací/výměna musí být vedena nás. Nesmíme přijímat vaše vrátit bez nás informuje předem. Celní poplatek, manipulační poplatek, poštovné a pojištění se na zákazníky, náklady a není vratná.

7, Pokud máte jakýkoliv dotaz na produkty, nebo lodní dopravy, pls laskavě kontaktujte nás nejprve před tím, než negativní zpětnou Vazbu, budeme se snažit, aby to slo. Pokud nemůžeme slo a nedělají žádné náhrady. pak se na zpětnou Vazbu. Pokud nechcete, kontaktujte nás první a negativní zpětnou vazbu přímo, to znamená, že jste se vzdali všechny po-prodejní servis. prosím, laskavě pochopit.

Velikost Typ 3
karty čip fudan
Barva Typ modrá barva
Značka mcdorsteco
Karty Frekvence 13.56 Mhz
Číslo Modelu MFK3

Napsat recenzi

100 ks Typ 3 13.56 mhz IC klíčenek karty fudan Čip Karta pouze pro Čtení Přístup key-chain Karty pro Systém Kontroly Přístupu Klíč pouze

100 ks Typ 3 13.56 mhz IC klíčenek karty fudan Čip Karta pouze pro Čtení Přístup key-chain Karty pro Systém Kontroly Přístupu Klíč pouze

Související produkty