AOTSR 2 Din autorádio Coche Android 10 Pro Suzuki Grand Vitara 2005 Centrální Multimediální Přehrávač GPS Navigace, 2Din Autoradio


Nový produkt

6 223.08 Kč

7 778.84 Kč

-19%Štítky: král suzuki vitara příslušenství, znak mitsubishi lancer, android auto stereo rádio, 2din vw android 10, suzuki vitara, vitara, větrací suzuki alto, multimediální rádio android auto suzuki grand vitara, suzuki grand vitara, marubox rádio.

Systém Android hlavní Jednotky, Auto GPS, Multimediální Přehrávač, Diktafon, Stereo Rádio

1. Vhodné Pro Suzuki Grand Vitara 2005 - 2015; Konfigurace Produktu: 1. Android 10 Systému, 2GB RAM + 16GB ROM, Vestavěný DSP; 2. Android 10 Systém, 4 gb RAM + 64GB ROM, a Vestavěný DSP; >>Co je DSP? DSP je funkce, může zvýšit kvalitu zvuku, zvukovou qualiy Auto Přehrávač s DSP je vyšší než jeden bez DSP. Vlastnosti: 1.Vestavěný GPS 2.Podpora 70+ jazyk 3.Supprot Hlasové Ovládání 4.Podpora Wi-Fi, 3G / 4G internet 5.Podpora HD film a rádio tuner 6.Podpora Originálního Ovládání Na Volantu 7.Práce s fotoaparát na přední straně a reverzní fotoaparát 8.Podpora OBD: diagnostikovat vaše auto, stav kdykoliv 9.Podpora mirror link: veškerý obsah z Android nebo IOS smartphone lze zrcadlit na obrazovce jednotky 10.Podpora TPMS(je Třeba koupit TPMS samostatně): můžete zobrazit teplotu a tlak v pneumatikách s vysokou přesností sledovat 4 pneumatiky na obrazovce pro bezpečnou jízdu. FAQ: 1.Potřebuji koupit nějaký adaptér nebo příslušenství? Ne, hlavní jednotka se původní svazek a plug - and-play kabely, není třeba kupovat žádné příslušenství nebo díly, aby se všechny funkce pracovat. 2.Potřebuji rám pro instalaci? Ne, Tento produkt je snadno nainstalovat, bude se vešly vaše auto dokonale, není třeba řezat na palubní desce a není potřeba žádný rám. Pokud je vaše auto palubní desky je stejný jako níže uvedený obrázek, pak si můžete koupit tento přístroj přímo v našem obchodě. 3. Je tam nějaké jiné příslušenství, v obchodě, které pracují společně s touto položkou dokonale? Ano, následující je skenování nějaké příslušenství, tam jsou více funkční příslušenství v mém obchodě, prosím, klikněte na obrázek níže do obchodu, aby procházet.

Pokud je vaše auto palubní desky je stejný jako níže uvedený obrázek, pak si můžete koupit tento přístroj přímo v našem obchodě.

Protože výrobní šarže, konkrétní model je jiný, níže obrázek je pouze pro referenci, prosím, kontaktujte naše obchodní pracovníky pro přizpůsobení jiných modelů automobilů.

Vestavěný DSP

Zvýšení kvality zvuku hudby

GPS Navigace

Podpora multi-jazyky, mapy, Podpora on-line a off-line navigační aplikace, jako jsou Google mapy, iGo mapy, podpora 3D mapy a hlasové pokyny. Nejnovější mapy data pro mapy světa.

Volant Řízení

Kompatibilní s většinou volantu ovládání funkcí. Snadné přepínání skladeb, kanál a nastavit hlasitost, bezpečnější a příjemnější cesta.

Podpora TPMS

Můžete zobrazit teplotu a tlak v pneumatikách s vysokou přesností sledovat 4 pneumatiky na obrazovce pro bezpečnou jízdu. (Je třeba koupit TPMS samostatně)

Podpora Externí TV

Podpora Externího DVB-T2/DVB-T/ISDB-T, lze ovládat z DVD obrazovky s naší speciální TV konektor.

Pracovat s přední a skutečný fotoaparát, kamera 360

Rádio Tuner

Vysoce kvalitní rádio IC pro lepší AM/FM/RDS příjem vám nádherné audio-rádio zážitek. Podpora DAB+(volitelné), lepší kvalitu zvuku, silný příjem signálu.

Podpora OBD

diagnostikovat vaše auto, stav kdykoliv

Sledujte HD filmy

Podpora 3G/4G/Wifi Sítí

Suppot Mirror Odkaz

Telefon a tento stroj může sdílet obrazovky navzájem

Původ KN(Původu)
Velikost Obrazovky 7 palců 1024*600
Volant řízení Podpora
Vestavěný GPS Podpora
Digitální Média Formátu Video CD
Bluetooth Podpora
Práce s reverzní fotoaparát Podpora
IPS Dotykový Displej Podpora
TF/Micro SD Slot 2
Speciální Funkce Podpora 70+ jazyků
RAM 4 GB
Napětí 12V
Pro Vozidla Značky/Modelu SUZUKI
CPU 8 Jader
Velikost Displeje 7"
Din Double Din
Operační Systém Android 10
ROM 64 GB
obd Podpora
Vhodné Pro Pro Suzuki Grand Vitara 2005 - 2015
Vestavěný Mikrofon Podpora
Max Externí Paměť 128 G
HD film a rádio tuner Podpora
Rádio RDS Podpora
Suzuki Model GRAND VITARA
DSP Podpora
Hmotnost Položky 5kg
Certifikace FCC
Značka Aotsr
Velikost Položky 7 palcový
Mirror link Podpora
Rozhraní RCA
Maximální Rozšíření Kapacity 128 GB
Práce s přední kamerou Podpora
Usnesení 1024*600
Typ Materiálu ABS
Grand Vitara-Rok 2015
Ven Moc 4*50W
3G / 4G/ WIFI Sítí Podpora
TMPS Podpora
cd přehrávač Podpora
OSD Jazyk Holandština
Název Modelu Pro Suzuki Grand Vitara 2005 - 2015

Napsat recenzi

AOTSR 2 Din autorádio Coche Android 10 Pro Suzuki Grand Vitara 2005 Centrální Multimediální Přehrávač GPS Navigace, 2Din Autoradio

AOTSR 2 Din autorádio Coche Android 10 Pro Suzuki Grand Vitara 2005 Centrální Multimediální Přehrávač GPS Navigace, 2Din Autoradio

Související produkty