COXTOD Koncentrátor Kyslíku Přenosný Generátor Kyslíku Starý Člověk, Těhotná Žena, Čistička Vzduchu, Kyslíku Bar Kyslíku Stroj na Výrobu


Nový produkt

7 295.73 Kč

7 679.72 Kč

-5%Štítky: kyslík koncentrátor, kyslík portabl, jónské čistička vzduchu, potápění kyslíku 5l, generátor přenosný koncentrátor kyslíku, bsk, olivový oxygene koncentrátor, přenosný kyslík koncentrátor, rtěnka police, muži welet.

COXTOD Home / Napájení Vozidla Oxygenerator Nádrž Kyslíku Kyslíku Dělat Stroj Miniaturní Kyslíku Rostlin

To je pro osobní použití, kosmetické salóny, kanceláře, domy a cestování, hlavní funkcí je následující: péče o Pleť, zlepšuje krevní oběh, zvýšit koncentraci,bdělost a paměť, posiluje imunitní systém, snižuje syndrom chronické únavy, urychluje regeneraci organismu po fyzické námaze, pomáhá relaxovat, přírodní lék na bolesti hlavy, migrény a kocovina.

Kyslíku Koncentrátor Funkce:

1. Celkově tekoucí vody a hnětení navrhování bez projekce, přizpůsobené pro rodiny se seniory a děti. 2. Průkopníkem velký 4-palcový LED barva displeje tak, že starší lidé mohou vidět jasněji. 3. Pioneer vestavěné nádrže na vodu, je snadno vyjmout a vyčistit. 4. Světelná indikace zvlhčování vodou box, být pohodlné a krásné, je průtok plynu upraví snadněji. 5. Top olej-zdarma vzduchové kompresory, dělá stroj delší životnost a stabilnější provoz. 6. Keramické a prostor PC materialrsquos rotační separace hodnotu, je vysoce spolehlivé. 7. Omezený tlak vzduchu na výstupu pro zajištění stability tlaku plynu. 8. Výstupní filtr pomocí dovážené filtr, s vojenskou standardní kvalita, testováno Spojené Státy Nielsen, má vysokou filtrování účinky. 9.Tři kola přenos síly 10. 24 hodin nepřetržité práce, vhodné pro seniory, doplnění kyslíku po dlouhou dobu. 11. Stánky, konstrukce: dotykové, pro seniory, doplnění kyslíku provoz.

Kyslíku Koncentrátor Pracovní Princip:

1. Kyslíku Koncentrátor Vzduchu prochází přes hrubý filtr, jemný filtr, a pak do výfuku vzduchu s funkcí filtrování. 2. Koncentrátor kyslíku Čistý vzduch vstupuje do bezolejový kompresor pro stlačování vzduchu. 3. Keramické oddělení ventil a patent molekulární věž kompletní oddělení kyslíku a dusíku. 4. Vestavěný 2-úroveň hlouběji filtrační membránu do patentu molekuly věž pro mikrofiltrace. 5. Kyslíku Koncentrátor Oddělí kyslík dostane přes tlak vyrovnávací ventil stabilizace tlaku plynu, takže výstupní tlak kyslíku je více stabilní. 6. Regulované kyslík dostane přes bakteriální filtr ještě jednou, aby zajistily, kyslík je čisté, zdravé a bez bakterií. 7. Kyslíku Koncentrátor Čistý kyslík bude vlhký přes průtokoměr a mokré cup. Konečně uživatelé získat kyslík kyslík trubice.

Přenosný Kyslíkový Koncentrátor Funkce:

1.Negativní ion funkce pro 6 milionů / cm3 2.Úsporný model 4.Spaní model 5.Automatické vypnutí pro ochranu 6.Kyslík produkující nahromaděné 7.Funkce systému-board oxygen 8.Podpora pro 2 lidí dýchání kyslíku ve stejné době 9.Funkce plně dotykový displej ovládání 10. Přednastavené nastavení času: přednastavený čas z 0 do 180 minut, automaticky vypne. 11. Povrch vakuové UV léčba: stylový vzhled. 12.Import vysokofrekvenční anion vysílač, přenos 5million/cm3 anion. 13. Redukce šumu udržet spánek. 14. Samostatný napájecí šňůry ze zásuvky. 15. Výstup kyslíku úst s povrchem, pozlacené. 16. Rozprašování zásuvky úst s povrchem, pozlacené. 17. HD LCD velký displej, dotykové obrazovky. 18. Původní dovezené molekulární síto. 19. Čistá měď bez oleje kompresoru. 20. Hliník-hořčíkové slitiny chlazení ventilátorem s nízkou hlučností. 21. Původní import keramiky oddělení ventil.

Instalace Přenosný
Číslo Modelu B1
Kapacita (CFM) 1-5L/min
Napětí (V) 110V/220V
Typ Negativní Ion
Rozměr 170*170*120 mm
Přívod Kyslíku Pod 1L/min
Rychlost Větru pět
Napájecí Zdroj A. C. Zdroj
Benzen Odstranění Sazba 99.90%
Použití Stavu Domácnost
Certifikace ce
Anion Hustota 4000000pcs/m3
Funkce Okysličení
Použití Přenosný mini Generátor Kyslíku koncentrátor pro domácí
Oblast Použití 41-60㎡
Formaldehyd Úběr 99.99%
Objem Vzduchu Výše 400m3/h
Styl Kyslík Bar
Ovládací displej LED Displej Dotykové Obrazovky
Napájení Střídavý Proud
Dálkové Ovládání Ano
kyslík čistota 90%. 50%, 30%
Značka COXTOD
Kyslík průtok 1-5L
Napětí AC110V/AC220V Oxygen Concentrator
Kyslíku Koncentrátor Velikost 260 mm x195mm x 387 mm
Aplikace 10-20m 3
Typ Položky Přenosný mini Generátor Kyslíku koncentrátor
Hluk ≤45dB
Kyslíku Koncentrátor Hmotnost 5.4 kg
Výkon (W) 90W

Napsat recenzi

COXTOD Koncentrátor Kyslíku Přenosný Generátor Kyslíku Starý Člověk, Těhotná Žena, Čistička Vzduchu, Kyslíku Bar Kyslíku Stroj na Výrobu

COXTOD Koncentrátor Kyslíku Přenosný Generátor Kyslíku Starý Člověk, Těhotná Žena, Čistička Vzduchu, Kyslíku Bar Kyslíku Stroj na Výrobu

Související produkty