1Z0837167C 6Y0898167E ŘIDIČE VLEVO ZÁMEK DVEŘÍ BAREL VÁLEC PRO SKODA OCTAVIA 2005-2008


Nový produkt

302.60 KčŠtítky: zámky, dveře válec, barel klíčové, zámek škoda, zámek škoda octavia, zámek dveří škoda, lock pick sada, zamykání smart, anti-krádeže kol zámek, lock pick, dveře ssangyong.

Vlastnosti:

Automobilový anti-krádež auto lock zámku levých dveří PRO vw Škoda Octavia

Vysoce kvalitní a trvanlivé.

Dokonale zapadnout.

Přímá náhrada za váš starý nebo poškozený jeden.

Fit: PRO vw, Škoda Octavia

První, Prosím, kontaktujte nás přímo z www.oku-je.cz s "Chat nyní" ;

Za druhé, Pokud nejsme on-line, to bude vysoce ocenil, aby se váš druh e-mailu;

Jakýkoliv dotaz, prosím neváhejte a kontaktujte nás na Obchodní Času.

Všechny položky se obvykle odeslány do 3-7 pracovních dnů(s výjimkou soboty, neděle a státní svátky) po obdržení vaší platby.

Přepravní náklady budou zahrnovat manipulaci, balení poplatků a poplatků za doručení.Položky budou odeslány na www.oku-je.cz potvrdil, adresy, jen, proto, prosím, ujistěte se, že adresa na www.oku-je.cz je správné.

My se snažíme v našich silách, aby vám nejvíce spolehlivý, cenově dostupný způsob, přepravní služby.Ale někdy mezinárodní dodávky je vysoce závislé na dodávce společnosti a místní zvyky/cel v obou našich zemí.Pokud nechcete dostávat položku na dobu, prosím, kontaktujte nás pro další pomoc.Děkuji vám za pochopení.

Kupující by měl zodpovědný za jakékoliv cla, daně a vlastní obvinění z vaší země.Zkontrolujte prosím, zda se vaše vlastní před cílem.

Nejsme odpovědni za JAKÉKOLIV dovozní daně, celní poplatek, nebo celní zpoždění.Pokud zásilka se vrátí zpět k nám kvůli kupujícího odmítnutí platit výše uvedeného poplatku, bychom nemohli odeslat pozemku, dokud kupující kompletní těchto poplatků a zaplatit VŠECHNY vrátit a znovu nákladů.Kupující nemůže zrušit objednávku nebo žádost náhrady na základě výše uvedených důvodu.

Návrat:

1. Tato položka zahrnuje jeden-rok záruka, a pokud nejste spokojeni s vaší

nákup, rádi vám vrácení peněz do 30 dnů.

2. Pro jakoukoli výměnu nebo vrácení peněz, potřebujeme produkt musí být v neporušeném stavu.Kupující je

odpovědný za zpáteční lodní náklady.

3. Prosím, kontaktujte nás před vrátit položku, nabízíme vám právo zpáteční

adresa

ZPĚTNÁ vazba:

Služby zákazníků je vždy naší první prioritou.Snažíme se poskytovat nejlepší služby pro naše cenné zákazníky.Děláme v našich silách poskytovat dobré služby zákazníkům, takže se můžeme dostat nejvyšší hodnocení.Ocenili bychom, pokud byste mohli, dejte nám 5star hodnocení.Pokud budete mít jakékoliv problémy s položkou, kterou jste zakoupili, pls kontaktujte nás a uděláme, co bude v našich silách, aby se problém vyřešen.Pls ujistěte se, kontaktujte nás před odjezdem žádné negativní nebo neutrální zpětnou vazbu.Chtěli bychom mít možnost postarat se o případné nepříjemnosti na vás.Pokud negativní zpětné vazby je vlevo na položku, bude to již nárok na vrácení nebo výměnu .Jinak, pokud váš spokojený naše zboží a služby, budeme ocenit vaše cenné pozitivní zpětnou vazbu a 5 star DSRs skóre.

Položka Délka FOR vw Skoda Octavia
Typ Materiálu plastové ocel
barva bílá+černá
Aplikace pro VW Škoda Octavia
Hmotnost Položky 0.3
Jméno zamykání
Položka Výška FOR vw Skoda Octavia
Značka Jqalpenglow
Externí Testování Certifikace ISO9000
Název Modelu pro VW Škoda Octavia

Napsat recenzi

1Z0837167C 6Y0898167E ŘIDIČE VLEVO ZÁMEK DVEŘÍ BAREL VÁLEC PRO SKODA OCTAVIA 2005-2008

1Z0837167C 6Y0898167E ŘIDIČE VLEVO ZÁMEK DVEŘÍ BAREL VÁLEC PRO SKODA OCTAVIA 2005-2008

Související produkty