Čisté Sinusové Měniče napětí 24V DC na 230V AC Auto Power Inverter s 7000W Maximální Výkon Čistá Vlna Solární Střídače


Nový produkt

5 471.80 Kč

5 947.61 Kč

-8%Štítky: power inverter alternativní, auto invertor, 9v dc stepdown, aiyima pure sine wave power inverter, variabilní dc napájecí zdroje, japna solární střídače, měnič 24v 220v francie, invertní čistý sinus, pure sine wave inverter board kompletní, invertní solární.

3500W DC 24V-AC 230V Pure Sine Wave Power Inverter Inteligentní 7000W Vrchol

3500W DC 24V AC 230V Čistý Sinus Solární Střídače

To je multifunkční měnič/nabíječ kombinující funkci měniče, solární nabíječky a baterie nabíječka nabídnout nepřerušitelný zdroj podpory s přenosný velikost.Jeho komplexní LCD displeje nabízí uživatelsky konfigurovatelné, a snadno přístupné tlačítko operací, jako jsou baterie, nabíjecí proud, AC/solární nabíječka prioritou, a přijatelné vstupní napětí na základě různých aplikací.Silný Měnič, Plně Bezpečnostní Ochrana vysokorychlostní Ventilátor Chlazení Odolný Hliníkový Design Dálkový Ovladač+Kabely

Vlastnosti a Detaily 【SILNÝ MĚNIČ】- Poskytuje 3500 Wattů kontinuální DC na AC power a 7000Watts okamžitý výkon, představovat, 1 dálkový ovladač, 2 cestovní adaptéry, 1 USB kabel a 8 pojistky. 【PLNĚ BEZPEČNOSTNÍ OCHRANA】- Design pro ochranu vašeho zařízení s ochranu proti přepólování, ochrana proti zkratu, ochrana proti přehřátí, over-load ochranu, nízké napětí ochrany a přepětí ochranu. 【HIGH-RYCHLOST CHLADICÍHO VENTILÁTORU】- Build-in inteligentní chladicí ventilátory pracují effictively k uvolnění tepla rychle.Prodlužuje životnost baterie.To je poměrně klidná a bezpečná. 【ODOLNÝ HLINÍKOVÝ DESIGN】- Elegantní hliníková konstrukce, musí být trvanlivé a dlouhou posledním pro široké použití jak doma, nebo venku s 3500 Wattů kontinuální DC pracovní systém.Můžete získat podporu energie všude. 【DÁLKOVÝ OVLADAČ+KABELY】- Kabelový dálkový ovladač, může ovládat měnič v místnosti a otevřený prostor.Mnohem pohodlnější pro použití jak v autě a doma napájení.Klíčové Vlastnosti 1.3500 W High Power Inverter 3500w 24V DC na 230V AC čistý sinus wave inverter generator, 3500w trvalý výkon, špičkový výkon 7000w, pro DC AC napětí 2.Plně Bezpečnostní Ochrana 6 hlavní ochran, jak chránit váš přístroj: ochranu proti přepólování, ochrana proti zkratu, ochrana proti přehřátí, over-load ochranu, nízké napětí ochrany a přepětí ochranu. 3.Vysokorychlostní Duální Chladicí Ventilátor Build-in inteligentní chladicí ventilátory pracují effictively k uvolnění tepla rychle.Prodlužuje životnost baterie.To je poměrně klidná a bezpečná 4.Odolná Hliníková Konstrukce Použity Hliníkové být duirable a rychlé teplo, uvolnění pro široce použití, a to jak doma nebo venku s 1500 Wattů kontinuální DC pracovní systém. 5.Dálkový Ovladač A Kabely Kabelový dálkový ovladač, může ovládat měnič v místnosti a otevřený prostor.Mnohem pohodlnější pro použití jak v autě a doma napájení. 6.Víceúčelový Design Tento měnič může napájet všechny druhy spotřebičů v domácnosti nebo v kanceláři prostředí, včetně motoru-typ spotřebiče, jako jsou trubice světlo, ventilátor, lednička a klimatizace.

Specifikace Výstupní Napětí: AC 230V 50HZ Vstupní Napětí: DC 24V C ontinuous Výkon: 3500W Špičkový Výkon: 7000W

Obsah balení 1 x Solární Střídače Některé Související Příslušenství

Vstupní Napětí
Špičkový Výkon
Typ DC/AC Střídače
Typ Výstupu Jeden
Velikost 51*29*23
Trvalý Výkon

Napsat recenzi

Čisté Sinusové Měniče napětí 24V DC na 230V AC Auto Power Inverter s 7000W Maximální Výkon Čistá Vlna Solární Střídače

Čisté Sinusové Měniče napětí 24V DC na 230V AC Auto Power Inverter s 7000W Maximální Výkon Čistá Vlna Solární Střídače

Související produkty