HISTOYE Batolata, Auta, Hračky, Vozíky pro Děti , 6 Pack Vytáhnout BackCity Dopravní Trochu Hrát Vozidel pro Děti


Nový produkt

396.30 Kč

566.17 Kč

-30%Štítky: prsten kol bmw f30, prsten bílé sedmikrásky, prsten mytí stihl, prsten žena fantays, prsten vintage rubis, prsten žena čakry, prsten žena pierrre, prsten bílá svítilna 28, prsten velkoobchod muž.

HISTOYE Batolata, Auta, Hračky, Vozíky pro Děti , 6 Pack Vytáhnout BackCity Dopravní Trochu Hrát Vozidel pro Děti

PŘEDŠKOLNÍ VZDĚLÁVACÍ AUTA-VOZIDLA UČENÍ A BAREV: zde jsou 6 pullback auta ve světlé barvě, které jsou závodní auto, sklápěč, letadlo, hasičské auto, vlak a auto. dítě může naučit běžné typy vozidel, při hraní těch malých vozů.design auta je jednoduché a jasné, což je pomoc dítě se soustředit, aby se snadno rozpoznat auto, tvaru a barvy. VYNIKAJÍCÍ VYTÁHNOUT ZPĚT AUTA S pohyblivými ČÁSTMI: žebřík na požární motoru a dumper truck se může houpat, ale nemůže odstranit, což je pomoc dítě rozvíjet ruční motorické dovednosti a vyhnout choking hazzard. PERFEKTNÍ BATOLE HRÁT AUTA-IDEÁLNÍ VELIKOST A STABILNÍ TĚLO: hračka vozidla sada je dostatečně malé, aby sbalit do vaku na výlet, ale pořád dost velký pro malou jeden držet se celý jejich rukou. design s hlubokým vložený šroub řemeslo, které je posilují tělo z auta, a aby bylo silné. tak, že ty auta mohou stát malé ruce na dlouhou dobu! 100% BEZPEČNÉ TESTOVÁNO SCHVÁLENÍ, Non toxické,Žádné ostré rohy,Žádné choking hazzard: zde jsou certifikáty tyto robustní vozy: EN71, ASTM, CPC. vysoce kvalitní mezinárodní standardy, což je stavět prodávajícího důvěru a povzbudit kupující. prosím, neváhejte a kontaktujte zákaznický servis, aby si každou otázku odpověď! IDEÁLNÍ HRAČKA, AUTO, DÁRKY PRO DÍTĚ, CHLAPCE A DÍVKY, 12M, 18M+ : hračka vozidla nevyžaduje žádné baterie do práce. hraní s těmito vozy je ideální zábava hra pro vaše děťátko. a ty autíčka design s prvotřídní materiál a bezpečný detaily, což je zaslouží každá pochvala od rodičů.

《Popis》

Vzdělávací Vytáhnout Zpět Auta pro Batole

Vytáhněte vozidla zpět a tlačit kupředu, přináší příliš mnoho zábavy pro vaše děti předstírat, že během hraní těchto vozidel.

Autíčka sada je navržena s druhy vozidel tvary a běžné barvy.

Je to perfektní vzdělávací nástroj pro výuku, který může stimulovat předškolní batole představivost a rozvíjet kognitivní.

Autíčka, které je populární na hraní, ale 6 vozidel jsou dost, aby sdílet.

Dobré pro raný Vývoj

Koordinace oko-ruka

Fyzické Koordinace

Kognitivní Vývoj

Představivost Rozvoj

Ideální Dárek pro Batole

Hračka vozidla sada je dostatečně malé, aby sbalit do tašky na výlet. Ale stále je dost velký pro malou jeden držet se celý jejich rukou.

Autíčka sada je dobrý dárek pro aktivní batolata! Úžasné, vtipné pro děti, narozeniny,Ideální dárek na party, Velikonoce nebo Vánoce.

Seznam Balíček

Auta x 1

Vlak x 1

Letadlo x 1

Závodní Auto 1 x

Dump Truck x 1

Oheň Motor x 1

Bezpečný & Trvanlivý A Auta Mohou Swing

Do auta, aby mezinárodní kvalitní standard. To je schválené EN71, ASTM, CPC. To je bez ostrých hran, netoxický a bez BPA.

Žebřík požární motoru a dumper truck se může otočit. ale není tam žádný serpareted malé části. Auta jsou vyrobeny z vysoce kvalitního ABS plastu.

To byl důkladně testován laboratoře, auta s odolné tělo a robustní konstrukce, autíčka nebude zlomené, i když vaše děti házet to silně.

Není Nutné Žádné Baterie.

Plast Typ PVC
Materiál Plastové
Značka Histoye
barva 6 Barev
Věkové Rozmezí 2-4 Roky
Funkce odlitek
ID produktu 3117

Napsat recenzi

HISTOYE Batolata, Auta, Hračky, Vozíky pro Děti , 6 Pack Vytáhnout BackCity Dopravní Trochu Hrát Vozidel pro Děti

HISTOYE Batolata, Auta, Hračky, Vozíky pro Děti , 6 Pack Vytáhnout BackCity Dopravní Trochu Hrát Vozidel pro Děti

Související produkty