12L LPG Tankless Ohřívač Vody Dotykové Obrazovky Na Vyžádání, Vnitřní LED Displej Instantní Teplé Vody Ohřívač s Sprchová hlavice Kit


Nový produkt

3 512.64 Kč

3 777.04 Kč

-7%Štítky: topení termostat ovládání aplikace, tankless plynový ohřívač vody, cng, lpg conversion kit, plyn teplá voda, gx240 starter, kotel lpg, propan ohřívače, iptv netflix, tankless plynový ohřívač vody dílů, plynový ohřívač vody tankless ohřívače.

12L LPG Tankless Ohřívač Vody Dotykové Obrazovky Na Vyžádání, Vnitřní LED Displej Instantní Teplé Vody Ohřívač s Sprchová hlavice Kit Popis Výrobku ohřívač vody používá čisté energie: propan plyn jako zdroj energie, který může poskytnout 3.2 GPM okamžitý a nepřetržitý teplé vody pro mytí, sprchování či oplachování. Je bezpečný pro použití s multi-úroveň ochrany zařízení. Je to rychlé, bez čekání a jeho malá velikost šetří prostor.

【Vynikající kvalitu】 - Tankless ohřívače vody s kapacitou 3,2 GPM (12 L), použití propan plyn jako zdroj energie. Rám je z uhlíkové oceli a pouzdro je elegantní a luxusní sklo.

【Teplota】 - můžete nastavit teplotu teplé vody volně. Maximální teplota vody je 75 ° c. To je také vybaven LCD zobrazení teploty a časovačem.

【Multi-Protection】 - Pro zajištění své bezpečnosti, obsahuje následující ochrany: 1. Automatické vypnutí plynu při vypnutí přístroje 2. Suché vypálit ochrana; 3. Ochrana proti přehřátí; 4. Oheň řezání ochranu více než 20 minut; 5. Ochrana proti sobě jdoucích tlak vody; 6. Ochrana proti mrazu; 6. Proti větru ebb.

【Sprcha s Timer】 - Vestavěný časovač funkce volitelné otevřít nebo zavřít. Když v režimu časovače, můžete nastavit čas na sprchu 0-20 min šetřit vodou.

【Aplikace a Instalace】 - Tento ohřívač vody může být zahájena s nízkým tlakem vody a je proto vhodný pro vysoké budovy, malé byty, chaty nebo předměstí, etc. Použít 1/2 "NPT standardní vodní armatury, s bezpečné odvzdušňovací potrubí za předpokladu, Rychlá a snadná instalace.

Funkce Dobrá kvalita

Vynikající konstrukce z uhlíkové oceli a elegantní vitrína, moderní vzhled a rozšířené služby v Konstantní teplotě

Neustále konstantní regulace teploty vody pro příjemnou sprchu. Osobní LED displej umožňuje zobrazení a nastavení teploty vody.

Větší účinnost

Topení a dobrý tepelný výměník je navržen s dobrou spalovací výkon a vysoká tepelná účinnost.

4 seasons fashion

Palebná síla mohou být vybrány v závislosti na ročním období, ke snížení spotřeby paliva.

Nízký tlak vody začít

Když tlak vody je příliš nízký, nebo tok je nízká, tento ohřívač vody může začít přizpůsobit, například vysoké budovy nebo nízký tlak oblastech.

Bezpečné větrání

Pošleme vám ohřívač vody s ventilační potrubí pomoci evakuovat škodlivé plyny venku a držet vás v bezpečí, když jste se osprchovat. Specifikace Značka: VEVOR

Typ plynu: LPG (zkapalněný ropný plyn)

Jmenovitý tlak: 2800 Pa

Tlak: 0.025-0,8 MPa

Jmenovité tepelné zatížení: 36KW

Hydrotermální kapacita: zvýšení teploty z 25 k do 12 kg / min

Provedení standard: ISO9001-2008 Obsah Balení 1 X 12L LPG ohřívač vody

1 vypouštěcí hadice

1 x sprchová hlavice

2 X Trubky

1 X Instalační Sada Příslušenství

1 X Uživatelská Příručka

Ostatní ohřívače vody

O VEVOR

Taicang Vevor Strojní Zařízení CO.,LTD .Jsme provozuje více než 1000 druhy strojů, zařízení, výrobků,a zabývá přeshraničním podnikání na 10 let.V současné době máme více než 200 zaměstnanců.

Náš koncept je na Trhu-orientované, založené na zákaznický servis

Během let praxe jsme získali cenné zkušenosti v oblasti mechanických zařízení průmyslu,což nám dává příležitost sloužit firem z různých zemí. V budoucnu,budeme dát plnou hru na naše silné stránky v mechanické zařízení průmyslu,a aktivně se podílet na výstavbu Ekonomické Pásu Silk Road a 21. Století Námořní Silk Road sdílet vysoce kvalitní výrobní kapacity a vzájemného prospěchu.

Číslo Modelu RQRSQ12LSXHWYHQ01V2
Typ Plynový Ohřívač Vody Dílů

Napsat recenzi

12L LPG Tankless Ohřívač Vody Dotykové Obrazovky Na Vyžádání, Vnitřní LED Displej Instantní Teplé Vody Ohřívač s Sprchová hlavice Kit

12L LPG Tankless Ohřívač Vody Dotykové Obrazovky Na Vyžádání, Vnitřní LED Displej Instantní Teplé Vody Ohřívač s Sprchová hlavice Kit

Související produkty