24ks PVC badminton keychain klíčenka


Nový produkt

400.89 KčŠtítky: pérák, badminton yonex, badminton raketa, badminton očkem, badminton net, badminton míč, badminton trenér, badmintonové rakety yonex, badminton praxi, li ning žen.

pokud budete chtít více položek,prosím, spojte se se mnou podívejte se na zprávu pro vás.pokud si koupíte více,cena bude levnější více.

doručení:zdarma loď regestered letecké pošty celý svět

materiál: PVC

barva: bílá \ růžové \ red \ žlutá \ gray \ blue \ světle modrá \ orange \ green \ světle zelená \ fialová \ rose.loď v náhodném pořadí.děkuji

Vítejte velkoobchodní a na zakázku!Všechny produkty Mohou být smíšené velkoobchod (smíšené loď bude snadné, levné). (Pokud objednáte více, více zvýhodněnou cenu).

Ostatní země, prosím, kontaktujte prodávajícího konzultovat podrobné přepravní ceny

Vítejte na velkoobchodní a Přizpůsobit

jsme profesionální sportovní zboží obchod.

Doprava:

1. Pokud jste adresa je neoficiální, nejsme zodpovědní za to.Je to velmi bezpečná služba dveří ke dveřím, většina země nikdy problém s celní. (Prosím, nechte svůj telefon, aby se nechal poštovní personál s vámi spojit) pokud je vaše adresa patří do "jiné země", prosím, spojte se se mnou vědět o zprávu z lodi náklady.

2.v normální, čínské letecké pošty je o 9-18 pracovní dny.Ale to může být asi 45days, pokud je celní problém, nebo vaše adresa je vzdálené místo, nebo vaše země pošta potřebují více času pro odeslání e-mailu .

3.v normální, EMS air mail je asi 7-15 pracovních dnů, ale to může být asi 30 dnů, pokud je celní problém, nebo vaše adresa je vzdálené místo, nebo vaše země pošta potřebují více času pro odeslání e-mailu .

4.pro čínské letecké pošty, to není obdržel asi po 18bussiness dní pro EMS air mail, to není přijat po asi 13 bussiness dnů, prosím, spojte se s námi, nechte nás zeptat se na čínské poště zkontrolovat detail .je mi velmi líto, způsobit nepříjemnosti, děkuji vám

Naše obchodní Záruka

1.Kupující má možnost vrátit to do 7 dnů, pokud se ti to nelíbí.Kupující je povinen nás kontaktovat do 7 dnů ode dne doručení získat Zpáteční Autorizační před vrátit položku jinak, návrat bude odmítl.

2.Poštovné a balné je nevratné.

3.Kupující platí zpáteční lodní dopravy.

4.Požádat o vrácení kontaktujte nás prosím

5.Všechny výnosy musí být v původním obalu a zahrnují veškeré příslušenství, které doprovázejí zásilku.Vyhrazujeme si právo odmítnout veškeré výnosy, jsou-li správné pokyny nejsou dodržovány

Typ badminton klíčenka

Napsat recenzi

24ks PVC badminton keychain klíčenka

24ks PVC badminton keychain klíčenka

Související produkty