GPS Tracker Concox GT06N s SOS Hlas Sledování Cut-Off Motor Benzin a Statistiky ujetých Kilometrů Vibrační Alarm Geo-Plot APLIKACE, PC


Nový produkt

918.02 Kč

1 504.85 Kč

-38%Štítky: gps tracker gt06n, gp tracker, alarm secur, telefon, jeden ose sluneční tracker, tracker vehicl, motor motor benzín, nohy podložka, neoline montáž, ios gps tracker.

Concox Hvězdičkový Vozidla GPS Tracker GT06N

Na GT06N vozidel GPS tracker je prověřená zákazníky po celém světě pro svou bohatou sadu funkcí a trvanlivosti. Od standardních tracker telematiky, jako je sledování GPS a ACC stav k více pokročilé funkce, jako je SOS tlačítko a audio monitorování, GT06N je má všechny.

Proč si Vybrat Concox GT06N GPS Tracker?

Dálkové cut-off (paliva/napájení) vnitřní baterie 450mAh ACC detekce - stav zapalování Nouzové SOS tlačítko Externí mikrofon pro audio monitoring Sledovány: SMS, APP, Web

Co může naše JIMI GT06N GPS Tracker aplikovat na?

S 9-36V široké napětí oblek pro auto, taxi, nákladní automobil, autobus, přívěs atd.

1). Cut-off Paliva / Napájení

2). S mikrofonem pro Hlasové Sledování

Můžete použít SOS číslo, které chcete volat na to číslo na mobil, uvnitř do našeho GPS tracker, bude slyšet hlas uvnitř vozu na dálku. Hlasový rozsah 5 metrů.

3). ACC Stav Změnit SMS Upozornění

Naše GT06N podporu motoru on/off detekce. Můžeme poslat ACC alarm příkaz "ACCALM#"snadno vědět, stav zapalování. Naše GT06N pošle alarm " Pozor prosím! ACC NA 2018-09-27 11:11:11" sms na SOS číslo, pokud ACC změnit z OFF NA on.

4). Vibrační Alarm

Vibrační alarm funkce je ve výchozím nastavení vypnuto. Pro aktivaci této funkce, prosím, pošlete následující příkaz: SENALM,NA#. Alarm bude odeslán na obě platformy služeb a SOS čísla. Můžeme poslat "SENALM, OFF#" pro vypnutí vibrační alarm.

5).SOS Tísňové volání

V případě nouze, stiskněte tlačítko SOS po dobu 3 sekund pro aktivaci SOS alarm. Pak přístroj pošle SOS SMS na přednastavené SOS čísel a vytáčení čísla ve smyčce pro 3 krát, dokud se zvedl. Alarm zpráva bude také poslat na platformu.

6). Překročení Rychlosti Alarm

Když auto je v pohybu přes omezenou rychlost v průměru v omezeném časovém období, bude zařízení odesílat překročení rychlosti alarm SMS na uživatele. Tímto způsobem, můžeme věnovat pozornost na využití vozu a vyhnout se nečekané nehodě.

7). Fakturovatelné Lithium-Polymerová Baterie

Když dodávky elektřiny z naší GT06N je odříznut, bude aktivovat cut-off alarm a poslat to do naší platformy, ihned. Vestavěný 3.7 V 450mAh Li-polyment baterie bude mít naše tracker pracuje asi 4 hodiny, nechat zloděje, kam utéct.

4. GT06N Specifikace Produktu:

5. Inteligentní A Profesionální Sledování Platformy -Tracksolid

1) Sledování v Reálném čase Na monitoru, můžeme pochopit současnou situaci v zařízení v reálném čase polohu.Můžeme také vidět název Zařízení, Telefon, IMEI číslo, Umístění dobu.Show, Pouliční mapy, Satelitní snímky, v Rozsahu, Regionální směrování vozidla. 2) Historie Trasy Přehrávání můžeme zobrazení historie trasy našeho zařízení až do 6 měsíců, když jsme se přehrávání. Pomozte nám změnit náš životní styl o řidičské návyky, šetřící palivo, šetrné k životnímu prostředí. Snadno pochopit, kde bylo vozidlo tam. 3) Bezpečnostní Hranice Geo-plot Můžeme nastavit geofence pro tracker zařízení k omezení jeho pohybu v rámci okresu. Jednotka bude posílat SMS na autorizovaná čísla, když to jde ven z tohoto místa.

6. Naše APLIKACE-Tracksolid

1). Tracksolid Ke Stažení

Za prvé, můžeme Skenovat QR Kód ke Stažení APLIKACE Tracksolid ( můžete také najít klíčová slova v Google play nebo Apple store)

2). Domovská stránka

Za druhé, můžeme zaregistrovat účet (přihlaste se s váš e-mail, najděte ověřovací kód na váš e-mail), za Třetí, můžeme se Přihlásit na účet. Za čtvrté, Vázat zařízení IMEI (můžete kliknout na "+" skenovat na zařízení nebo ručně zadejte číslo IMEI) a Konečně, Jste nejlepší. Můžete ji použít šťastně.

Vestavěná Baterie Ano s 450mAh
Značka WeTrack
Název Modelu GT06N Concox Vozidlo Tracker
GPRS data náklady 30 mb za měsíc
Sledování v reálném čase prostřednictvím SMS/PC/APLIKACE
Gps Modul Ano
Baterie pracovní doba 4 hodin
Concox GT06N hot prodej GPS lokátor Ano
Přesnost Umístění <10 metrů
Velikost Položky 105.8(L)*54.5(W)*16.4(H)mm
Provozní Teplota -20℃ až 70℃
hlasové sledování Ano s 5 metrů
Concox originální Ano
S APLIKACE pro sledování v reálném čase Ano, "Tracksolid"
Napětí 36V
Certifikace ROHS
Odříznout paliva remotelly Ano
GSM slepé oblasti budík Ano udržujte 1000 údaje
OTA software Ano
Statistiky ujetých kilometrů Ano
GPS typ GPS Tracker
Původ KN(Původu)
Pohybující se alarm Ano
PC sledování webové stránky www.tracksolid.com
SOS Tlačítko Panic Ano
Životnost Baterie 30 Hodin A Nahoru
Vibrační alarm Ano
Geo-plot Ano
Vodotěsné No
Velikost Obrazovky Žádné Obrazovky
Speciální Funkce Dálkové Ovládání
Záruka 3 roky
Sim Karty 2G síť GSM SIM karta
GPS Chipset MTK vysoká citlivost čipu

Napsat recenzi

GPS Tracker Concox GT06N s SOS Hlas Sledování Cut-Off Motor Benzin a Statistiky ujetých Kilometrů Vibrační Alarm Geo-Plot APLIKACE, PC

GPS Tracker Concox GT06N s SOS Hlas Sledování Cut-Off Motor Benzin a Statistiky ujetých Kilometrů Vibrační Alarm Geo-Plot APLIKACE, PC

Související produkty