Leštěné jasné, přírodní ametyst koule 45mm představují hodnoty aaaaaaaa


Nový produkt

339.74 Kč

771.94 Kč

-55%Štítky: ashtanga jóga práci, adidas skate desky, 3g router na din lištu, abeceda, dítě, holka, stavěcí šroub m4, asht růžové balayage, obrněný samsung s9, armádní čepice děti 5 let, alpha zip silikon.

Doprava :

china air post, Normálně si 15-48 pracovních dnů dorazí

Pokud chcete použít jiné express, prosím, zanechte zprávu nebo chatovat s námi on-line,

dáme vám nejlepší cenu, UPS, DHL, FEDEX, EMS, China Post Air jsou všechny k dispozici.

a pls být pečlivě : DHL expediční poplatek není to včetně venkovských oblastí. u můžete podívat do webové stránky, nejprve určit, zda odlehlých oblastech. to musí platit pro extral expediční poplatek pro venkovské oblasti. pls kontaktujte prodávajícího o detaily. díky

Poznámka: doufáme, že dorazí včas, ale protože to je mezinárodní dodávka, dodací lhůta bude velmi záleželo na logistické společnosti a místní počasí, cla/clo, poštovné, doufám, že se vám porozumění.

Hodnota Obchodní Faktura:

Aby se vám získat toto zboží rychlé a platí menší daně (žádné dovozní daně jsou kupující responsility), vždy se faktury na nižší hodnotu tak, že celní odbavení bude mnohem snadné a st.

Pokud nechcete, aby se faktury v nižší hodnota, prosím, informujte nás, jak velkou hodnotu, bych vám rád ukázal na fakturu, když umístíte objednávku.

Záruční Servis:

pokud jste obdržel nesprávné, poškozený, vadný, nebo položky, jak je popsáno, prosím, kontaktujte nás pro částečné/úplné vrácení peněz nebo výměnu na naše náklady.

jsme rádi, aby vám pomohl s vrácení nebo výměny do 5 dnů od obdržení produktu, za předpokladu, že všechny originální balení a příslušenství jsou v původním stavu.

pokud dáváte přednost vrátit zboží zpět pro další řešení, prosím, kontaktujte nás předem. kupující je odpovědný za vrácení poštovného za žádných okolností.

Regionální Funkce Čína
Téma Maskot
Značka NoEnName_Null
Materiál Crystal

Napsat recenzi

Leštěné jasné, přírodní ametyst koule 45mm představují hodnoty aaaaaaaa

Leštěné jasné, přírodní ametyst koule 45mm představují hodnoty aaaaaaaa

Související produkty