DHL Zásilky a DHL Odlehlých Oblastech


Nový produkt

10 851.78 KčŠtítky: 1080p webcam, náklady na dopravu za příplatek, dhl poplatek, 4-kanálový uhf bezdrátový mikrofon, navíc zdarma, poplatek, konferenční systémy, systeme video konference, dhl remote poplatek, Tamiya.

O Cla: nejsme si jisti, zda budete muset zaplatit clo, protože různé politiky v různých zemích. Takže možná budete muset zaplatit vlastní daně, když budete přijímat zásilky,pls pochopit. DHL Remote area ( je třeba zaplatit 30 dolarů dodatečných nákladů, nebo změny jiných způsobů dopravy) Ano, ať jste kdekoli, budeme schopni dodávat výrobky.

DHL může v některých případech použít nominální "remote area poplatek".

To je velmi vzácné, ale může stát, když se vaše doručovací adresa je příliš daleko od hlavních logistických center.

Prosím zkontrolujte vaši adresu, odkazy v případě, že vaše adresa patří do vzdálené oblasti: raslist.dhl.com/jsp/first.jsp (vzdálené plochy) dct.dhl.com/input.jsp?langId=cn&originCCId=CN# (město a psč) (1) Navštivte stránky: raslist.dhl.com/jsp/first.jsp (2) Prosím, klikněte zde pro vyhledávání Odlehlých Oblastech. (3) Vyhledávání Pro Odlehlé Oblasti, Vyplňte město nebo psč, jako jsou: vstupní španělsko>> SANTA CRUZ DE CAMPEZO (ciity) (4) Vzdálené Oblasti, Výsledky Vyhledávání - tyto jsou v Odlehlých Oblastech na základě vašeho výběru z výběru.

Pokud je vaše adresa je vzdálené: 1. Můžete Změnit svou adresu na non-vzdálené kraje. 2. Nebo si DHL adresu kanceláře, pak si můžete vyzvednout od úřadu sami. 3. Nebo zaplatit dálkové cost 30usd na nás, pomůžeme vám platit za to, aby společnost DHL tak dhl zařídí speciální dodávka 4. Nicméně, pokud nechcete platit žádné další poplatky, my bychom naznačují, že jste loď vaší objednávky s letecká Doprava (možná trochu pomalé ). Vrátíme vám rozdíl v dhl přepravní poplatek.

Číslo Modelu poplatek
Typ Video Konferenční Systém
Typ Položky Tenveo Autorizovaný obchod
Simultánní Tlumočení No
Funkce Konferenční Systém
Původ KN(Původu)
Značka TENVEO

Napsat recenzi

DHL Zásilky a DHL Odlehlých Oblastech

DHL Zásilky a DHL Odlehlých Oblastech

Související produkty