IC Karta Snímače Digitální RFID Zámek IDIY Elektronické Kabinet Skryté Inteligentní Zámky


Nový produkt

294.04 Kč

362.91 Kč

-18%Štítky: c64, vima smart lock válec, rada diy, elektron zámek, zámek strike, oblečení, pískací dveře lednice, zámek časovač, alarm, zámek na kolo, hidden lock.

100% zbrusu nový a vysoce kvalitní

Vlastnosti:

Anti-Theft & Tamper Design, Anti-Vysoké teploty, zámek jádro, ABS ohnivzdorné materiály,nerez ocel, zámek, všechny měděné indukční cívky, sklolaminátové desky s plošnými spoji, dovezené čipy, velmi úsporný a stabilní, mají vynikající výkon a stabilitu.

SNADNO instalovány-není třeba vrtat díru na dveře; 90KGs síla-odpor!

Spolehlivá Kvalita-široce používán v šatníku,boty,kartotéky,zásuvky, víno, skříně, nábytek, skříně a jiné bezpečnostní místě potřeba.

Použitelný pro zásuvky, single-otevírání dveří, dvojité otevírání dveří, posuvné dveře skříně.

Kupující musí vědět: Pokud tloušťka dveří přesahuje 2,5 cm, prosím, na vědomí, nebo se obraťte na zákaznický servis pokyny!

Nový Domov Stealth Zámky Skříňka Skříňka Skříň Čidlo, Dveřní Zámky Elektronický Zámek kartotéky Indukční Zámek Šuplíku neviditelná (bez nutnosti děrování, jen 2 baterie)

Pro-nastavit před odesláním, baterie může být použita k otevření karty!

Automatický zámek pin válec, identifikovat EMTK4100 4200 karty, automatická autorizace, žádný software řízení, sub-vedení karty celkem karty, karta hosta 3 oprávnění, karta automatický zámek válec automatické uvolnění, plus elastické kontrakce páky asistované otevírání dveří, světelný provoz, Když zavřete dveře, stačí jen lehce zavřít dveře zamknout automaticky.

ABS plastové díly uzavřené vstřikování, vodotěsný, anti-rozbíjení, bezpečné a spolehlivé. Jeho životnost motoru je větší než 100.000 krát, jeho typu split-lock struktura je jednoduchý na instalaci, její indukčnost je menší než 8 mikroampérů (statický), dynamický menší než 150 mA Pro všechny druhy dřevěných skříní.

EM Kabinet Zámek, Návod (2 baterie)

Poznámky: je nastavit před opuštěním továrny a baterie může být otevřen pomocí karty!

1. Karty Kategorie:

1) Karty spadají do tří kategorií: Správa Karty a Běžné Klíče

2) vedení karty je použit k přidat a odstranit běžné klíče, a vedení karty lze odemknout v každém režimu.

2. Nastavení funkce:

1) Inicializace: Stiskněte a podržte tlačítko spínače na PCB po dobu asi 3 sekund. Bzučák bude vydávat zvuk po dlouhou dobu. Výchozí nastavení je single-otevřený režim.

2) Když v zámku dveří, prázdný, karta pro správu lze nastavit přímo a pouze 3 mohou být nastaveny.

3) Změnit provozní režim. Stiskněte tlačítko jednou pro přepínání provozního režimu. Bzučák zní jeden zvuk a dva zvuky naznačují, že duální karty režimu.

4) Po přečtení vedení karty, dveřní zámek je otevřen, a bzučák bude nadále vyzvánět na krátkou dobu. Během této doby, obyčejný klíč mohou být přidány.

První karta přidána, je číšník karty a ostatní jsou obyčejné klíče. Pokud je přidán úspěšně, bude zvonit jednou, pokud je přidán klíč již existuje, bude zvonit, dvakrát, a když úložný prostor je plný, bude prsten čtyřikrát.

5) v non-nastavení období, dotek všechny neplatné karty a udělat krátký hovor třikrát.

3. Jasné funkce:

1) Počkejte 5 sekund, poté postupně reading vedení karty třikrát a odstranit všechny běžné klíče

2) můžete smazat všechny řídící karty při čtení vedení karty po sobě pětkrát.

3) Stiskněte a podržte tlačítko spínače na desce PCB pro více než 3 sekundy. Bzučák pípne po dlouhou dobu a zamykání bude inicializován. Všechny nastavené kartě budou vymazány.

4. Indikace nízkého napětí:

Poté, co je karta dotkl, i když tam je dlouhé pípnutí a poté uvolnění, to znamená, že napětí baterie je nedostatečné. V této době se zámek může být použit asi 50 krát. Prosím, vyměňte baterie v čase.

Balíček zahrnuje:

1 x Zámek(Není Součástí Baterie)

1 x IC Karty, Snímače

1 x Šroub Taška

1 x Modré Karty, Snímače

Klíče, Které Jsou Součástí Ano
Původ KN(Původu)
Certifikace NIC
Aplikace ložnice
Materiál Hliníkové Slitiny
Povrchové Úpravy NIC
Číslo Modelu --
Fit Dveře Tloušťka >55mm

Napsat recenzi

IC Karta Snímače Digitální RFID Zámek IDIY Elektronické Kabinet Skryté Inteligentní Zámky

IC Karta Snímače Digitální RFID Zámek IDIY Elektronické Kabinet Skryté Inteligentní Zámky

Související produkty