L13 Profesionální Ruční Make-Up Štětce, Měkké Saikoho Kozí Vlasy, Malé Oční Stíny Kartáč, Bílá Rukojeť Kosmetické Nástroje Make-Up Kartáče


Nový produkt

158.39 Kč

166.74 Kč

-5%Štítky: sg2 smartwatch, sokouhou koza, štětec veverka, smartwatch ženy xiaomi, l13 chytré hodinky, girlstory, kartáč sokouhou, Kozí Vlasy, Redmi hodinky, kw20 smartwatch.

Saikoho kvalitní kozí srst, dobrý na vytváření skvělé barvy, velmi měkké na kůži. Malý kartáč s zaoblenými vlasy okraj, pro přesné stínování na víčku, v očním záhybu nebo podél linie řas. Vyzvednout nějaké oční stíny, naneste ji na přesnou oblast, kterou chcete stín, a míchat to. Rozměry: celá délka 142 mm, délka vlasu 8 mm, šířka vlasu 6 mm. Prosím, aby asi 1 mm chyba vzhledem k ruční měření.

Metoda 1: Spálit to, jestli to smrdí jako jsme spálit lidské vlasy, pak je přirozené vlasy, pokud to voní jako spálíme plast, pak to je syntetické vlasy. Metoda 2: Umýt, po suché, syntetické vlasy, bude téměř stejná jako předtím, ale přírodní vlasy budou načechraný, pokud nechcete tvar. Tipy: Pokud nechcete, aby se přírodní vlasy příliš nadýchané, prosím, zabalit s obličejové tkáně po mytí, a také pro velký kartáč, můžete použít kartáč stráž net, které jsme poslat do tvaru.

Pro naše přírodní kartáče na vlasy, i když jsme se snažili s tím vypořádat, ale stále mají málo přírodních zvířecích chlupů vůně, a to bude slábnout včas, zvažte prosím, pokud můžete to přijmout nebo ne, také můžete použít trochu Pohodlí umýt a kryt na zápach.

Vyčistit kartáč před použitím jej poprvé. Pro denní čištění rutina, zvažte použití mírné kartáč čistší. Použijte následující způsob, aby se vaše štětce čisté. Doporučujeme týdenní úklid. 1. Použijte tekoucí teplou vodou (pozor, aby se plně ponořit základní štětin), jak se zbavit tolik produktů, jak je to možné. Zkuste použít prsty, jak se zbavit jakékoliv bitů podané k základně kartáček. 2. Umístěte velikosti hrášku kapku čistící kartáč(nebo jakýkoliv jemný čistící prostředek, jako je dětský šampon) v dlani. 3. Krouživým pohybem štětiny ve čistič v kruhovém pohybu, dokud se kartáč je plně připravena. 4. Opláchněte štětiny, mačkání ze základny na tipy k odstranění přebytečné vody. 5. Opakujte, dokud voda běží jasné, a všechny make-up je odstraněn z křoví. 6. Přetvořit štětiny, aby jejich původní podobě a pak použít který nepouští vlákna hadříkem na suché každého štětce, nebo si můžete nechat uschnout a položte je na utěrku. Můžete také jemně kartáč štětiny na papírový ubrousek, aby odstranit nahromadění. Nebo můžete použít kartáč ochranná síť udržet kartáč tvar, když kartáč je téměř suchá. Tip: Mycí kartáče v noci, takže jsou suché a připravené k použití v dopoledních hodinách.

Typ Položky Make-Up Štětce
Používá Se oční stíny
Počet Kusů Jedna Jednotka
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu Lolita 13
Kartáč Materiál Kozí Vlasy
Materiál Rukojeti Dřevo

Napsat recenzi

L13 Profesionální Ruční Make-Up Štětce, Měkké Saikoho Kozí Vlasy, Malé Oční Stíny Kartáč, Bílá Rukojeť Kosmetické Nástroje Make-Up Kartáče

L13 Profesionální Ruční Make-Up Štětce, Měkké Saikoho Kozí Vlasy, Malé Oční Stíny Kartáč, Bílá Rukojeť Kosmetické Nástroje Make-Up Kartáče

Související produkty